درباره ما

درباره ما

گروه مدرسه ی حیوانات خانگی توسط مهندس محمدرضا طالبی با هدف فرهنگ سازی در خصوص رفتار با حیوانات، تربیت حیوانات خانگی، بهبود سطح آموزش حیوانات و آگاهی سرپرست آنها ایجاد گردید.

مهندس محمد رضا طالبی با تخصص رفتار شناسی، روانشناسی و تربیت سگ، فعالیت خود را از سال 1389 در جمعیت هلال احمر با آموزش سگ های تجسس شروع کرده است. در طی این سال ها همکاری با سازمان هایی از قبیل جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی و ارائه خدمات آموزشی ویژه جهت تربیت سگهای سینمایی (پروژه فیلم سینمایی کوپال؛ اولین فیلم راه یافته به جشنواره فجر با حضور یک سگ به عنوان قهرمان داستان در سینمای ایران ) باعث گردید تا وی به عنوان مربی سگ بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. این مجموعه قدم دیگری است از مجموعه فعالیتهای وی در این عرصه.

با افتخار اعلام می داریم همواره مطالعه و بهره برداری از جدید ترین متدها و استاندارهای روز دنیا موجب بهبود روز افزون تجربیات مان شده است. تلاش ما بر ارتقا سطح آموزش و دانش در این زمینه  و نیز دستیابی به استاندار های جهانی بوده است. همچنین پت اسکول در زمینه حمایت از محیط زیست و حیوانات همواره مشارکت دارد . http://guea.ir

مفتخریم تا هر آنچه اندوخته ایم در اختیار شما مردم شریف و علاقه مند بگذاریم.

CLOSE
CLOSE