کوپال جایزه‌ی ویژه هیات داوران جشنواره‌ی سبوی فیلیپین را بدست آورد

«کاظم ملایی» نویسنده و کارگردان “فیلم سینمایی کوپال“، جایزه‌ی ویژه‌ی هیات داوران « هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم سبو» در کشور فیلیپین را بدست آورد.

فیلم سینمایی کوپال در شصتمین حضور بین‌المللی خود، هفته‌ی گذشته در بخش مسابقه‌‌ی آثار سینمایی «هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم سبوی فیلیپین» به نمایش درآمد و شب گذشته در مراسم پایانی این جشنواره «کاظم ملایی» کارگردان فیلم، موفق به دریافت جایزه‌ی ویژه‌ی هیات داوران از این رویداد سینمایی شد.

جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم سبو هر ساله با هدف ایجاد یک تعامل خلاقانه با استفاده از ابزار سینما در شهر بندری سبو، دومین کلانشهر فیلیپین برگزار می‌شود. هفتمین دوره‌ی این رویداد سینمایی از روز 18 سپتامبر آغاز و شب گذشته برگزیدگان خود را معرفی کرد. فیلم کوتاه “روباه” ساخته‌ی صادق جوادی نیز در بخش فیلم‌های کوتاه این جشنواره حضور داشت که موفق شد به عنوان دیگر نماینده‌ی ایران جایزه‌ی بهترین فیلم این بخش را بدست آورد.

کوپال اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که هم اکنون در سینماهای گروه هنروتجربه روزهای پایانی اکران خود را سپری می‌کند. این فیلم هفته‌ی آینده در بخش مسابقه‌ی «پنجمین جشنواره‌ی بیو اسکوپ کشور هندوستان» و «ششمین جشنواره‌ی هاورهیل آمریکا» به نمایش درمی‌آید.

منبع:

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE