دوره آموزش پیشرفته سگ ها

در این دوره آموزش های پیشین ( دوره آموزش مقدماتی سگ ها ) و مباحث رفتار شناسی و روان شناسی تکمیل و ارتقا می یابد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه تمرکز و سرعت فرمان پذیری سگتان را افزایش دهید و بتوانید آن را در محیط های جدید، میان مردم کنترل کنید تا سگتان از شرکت میان اجتماع لذت ببرد.
هدف ما در دوره آموزش پیشرفته سگها این است که صاحبان سگ قادر به لذت بردن از شادابی سگ نوجوان خود باشند و نیز تاکید ما برای تحت فرمان بودن کامل سگ و آماده ساختن صاحب آن در اجرای فرامین در موقعیت های مکانی و زمانی متفاوتی مانند پیاده روی های عمومی و پر فراز نشیب می باشد.
بهترین سن سگ برای دوره آموش پیشرفته 6 -5 ماهگی می باشد چراکه در این سن سگها به بلوغ نزدیک شده و برخی از توانایی های خودرا می یابند که موجب تغیرات محسوس رفتاری در آنها می شود این رخداد احتمال شکل گیری رفتاری های غلط و ناخوشایند سگ را به علت کافی نبودن دانش صاحبان آن ها افزایش می دهد.
دوره آموزش پیشرفته سگ ها اختیاری بوده و برای تمامی نژاد ها توصیه نمیشود و همچنین ورود به این دوره مستلزم گذراندن دوره آموزش مقدماتی  می باشد

فرامین دوره آموزش پیشرفته سگها

1. آموزش و کنترل سگ و فرمان پذیری بدون تشویقی
2. افزایش اعتماد بنفس (در محیط های جدید، شلوغ و پر سرو صدا)
3. شناخت و پیشگیری از ناهنجاری های رفتاری بدلیل پا گذاشتن در سن بلوغ
4. هم قدم شدن با طناب و بدون طناب
5. فرامین نشستن و خوابیدن از راه دور
6. آوردن اجسام پرت شده
7. بشین بخواب، بخواب بشین ( پشت سر هم با سرعت بالا)
8. گرفتن اجسام و رها کردن آنها
9. دست چپ و راست
10. عقب عقب رفتن
11. فرمان بمان از راه دور (انتظار با فاصله زمانی و مکانی زیاد)
12. فرمان برو خونه( ماندن و ترک سگ)
13. غلت زدن
14. آشنای با موانع و پریدن از آنها
15. قرار گرفتن در سمت چپ
16. ماندن و نشستن در زمان هم قدم شدن

در دوره آموزش پیشرفته سگها، شما به همرا سگتان تجربه جدید، جذاب و پر تحرکی را خواهید داشت.
همچنین در این دوره به انتخاب شما فرمامین خاص و ترفند های ترکیبی به شما و سگتان آموزش خواهیم داد که یک راه عالی برای تقویت رابطه و همچنین لذت بردن از گذرندان وقت با سگتان خواهد بود.

ترفند های از قبیل:

1. جمع کردن اسباب بازی ها
2. چرخش
3. حرکات نمایشی همچون گذشتن از بین پاهای شما
4. خاموش کردن لامپ و…..
5. همچنین ترفند خاص و منحصر به فردی که شما برای سگتان در نظر گرفته اید( این امر نیازمند بررسی و پتانسیل سنجی سگ شما می باشد)

 

مربی در هرجلسه فرمان مورد نظر را به سگ یاد داده و چگونگی اجرای اصولی فرامین را نیز به شما آموزش می دهد به صورتی که شما بدون نیاز به حضور مربی فرامین را بطور حرفه ای اجرا و تمرین کنید. بیاد داشته باشید اعتماد به آموزش ها و پایبند بودن به قوانین در تمرین های روزانه، تحقق آموزش ها و ایجاد یک رابطه عمیق و مثال زدنی را به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است در ابتدا، یک جلسه رایگان برای آشنایی هرچه بهتر و معرفی چگونگی این همزیستی پیرو شناخت زندگی سگها برگذار می شود و همچنین امکان مشاوره 24 ساعته در فواصل کلاس ها برقرار است.