دوره آموزش مقدماتی سگ

ما به شما پیشنهاد می دهیم هرچه زود تر شروع به آموزش سگتان کنید راه ساده تری را پیش خواهید داشت. بنابراین بهتر است آموزش مقدماتی سگتان را از همان ابندا و 8 هفتگی آغاز کنید. (لازم به ذکر است آموزش در سنین بالاتر هم امکان پذیر است.)
دوره آموزش مقدماتی سگ به منظور اجتماعی شدن و آشنا شدن آنها با چگونگی همزیستی میان انسان ها با در نظر گرفتن حقوق حیوانات برگذار می شود.
در دوره آموزش مقدماتی سگ شما یاد خواهد گرفت که راحت تر و بدون استرس با کودکان، نوجوانان و اطرافیان ارتباط برقرار کند. همچنین آنها خواهند آموخت که چطور و چگونه بسته به شرایط حاکم در خانواده شما با انسانها زندگی کنند، به وسایل آسیب نزنند و هرگز اضطراب جدایی را نداشته باشند.
همچنین در دوره آموزش مقدماتی سگ در حین برگزاری جلسات اصول رفتار با سگ ها را خواهید شناخت. آموزش هایی از قبیل رفتار شناسی و روانشناسی سگها، چگونگی درک و فهمیدن منظور آنها ، چگونگی مراقبت ها، چگونگی آشنا کردن سگها با وسایل جدید از قبیل برس، ناخن گیر، طناب، … و بخصوص آشنایی با ابزار های کاربردی دامپزشکی، چگونگی برس کشیدن و حمام کردن سگها به شما آموزش داده خواهد شد.
در دوره آموزش مقدماتی سگها، سگ شما مورد بررسی و آنالیز رفتاری و شخصیتی قرار گرفته و نقاط ضعف آن تقویت شده، و سطح استعداد های شخصیش ارتقا داده خواهد شد. همچنین پیشگیری های لازم از بروز نادرستی های رفتی در سنین بالاتر به عمل خواهد آمد.

فرامین دوره مقدماتی آموزش سگ ها

1. آشنای با نام
2. درک مثبت و منفی
3. افزایش تمرکز و فرمان پذیری با فرمان ببین (چشم تو چشم)
4. اجتماعی شدن ( نحوه درست ارتباط برقرار کردن با افراد و سایر حیوانات)
5. بیا
6. برو
7. فرمان اضطراری برای جلوگیری از حوادث( بدو بیا)
8. بشین
9. بخواب
10. بمان (در حالت نشسته و خوابیده)
11. انتظار برای غذا ( نخور و بخور به فرمان)
12. کنترل واق واق کردن (آلفا پذیری)
13. فرمان قلاده گرفتن
14. دست دادن
15. همراه شدن با بند و بدون بند به همراه تشویقی

هدف این دوره اجرای قوانین آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی بوده که پیش نیاز دوره آموزش پیشرفته سگها می باشد
در این دوره صاحب سگ بیشترین و مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت سگ ایفا می کند و اجرای مفاهیم انتقال داده شده بهمراه کمک و پشتیبانی همه روزه مربی، موفقیت شما را در این امر افزایش می دهد.
مربی در هرجلسه فرمان مورد نظر را به سگ یاد داده و چگونگی اجرای اصولی فرامین را نیز به شما آموزش می دهد به صورتی که شما بدون نیاز به حضور مربی فرامین را بطور حرفه ای اجرا و تمرین کنید. بیاد داشته باشید اعتماد به آموزش ها و پایبند بودن به قوانین در تمرین های روزانه، تحقق آموزش ها و ایجاد یک رابطه عمیق و مثال زدنی را به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است در ابتدا، یک جلسه رایگان برای آشنایی هرچه بهتر و معرفی چگونگی این همزیستی پیرو شناخت زندگی سگها برگذار می شود و همچنین امکان مشاوره 24 ساعته در فواصل کلاس ها برقرار است.